Menu

Kachna 2018

Letní šifrovací tah se v roce 2018 pravděpodobně uskuteční.

Aktuálně

5.8.

V sekci Šifry se už taky urodilo. To je za letošní ročník vše, užívejte léta.

Pokud byste měli nějaké nápady, co by se s Kachnou mohlo stát za rok, kolem kterých kempů mají nejlepší borůvky nebo jen chtěli přiložit pomocnou ruku k dílu, ozvětě se.

26.7.

Po doplnění spánkového dluhu přinášíme FOTKY. V sekci Výsledky se taky dá už něco najít.

23.7.

Další ročník letního šifrovacího tahu je za námi. Nejlepší mix mezi luštěním a vytvořením šifry se tentokrát podařil týmu Albert ROFLCOPTER.

V co nejkratší době zveřejníme podrobnější výsledky, šifry a fotky. Pokud něco z toho máte a chcete se podělit, ozvěte se nám.

12.7.

Všem týmům jsme odeslali zpětnou vazbu k šifrám (omlouváme se za drobnou prodlevu). Pokud jste nám šifru poslali, ale odpovědi se nedočkali, ozvěte se prosím. Těšíme se na vás na hře!

1. 7.

Chystáme se na testování obdržených šifer, na zpětnou vazbu se můžete těšit po návratu z prodlouženého víkendu. Pokud jste nám šifru (nebo peníze) ještě neposlali, učiňte tak co nejdřív!

14. 5.

Registrace byla spuštěna. Po zaregistrování se vám zobrazí informace k platbě - opět bychom vás chtěli poprosit, abyste platili ideálně za celý tým najednou a co nejdřív.

11. 5.

Registraci spustíme v pondělí 14.5. v 19 hodin SELČ. Kapacita je tradičně omezena na 24 týmů, tak s přihlášováním neotálejte.

3. 5.

Přehodili jsme stránky na nový ročník. Registraci brzy otevřeme.