postup: Ve scénáři každé epizody lze vysledovat dvě části. První část se týká vztahů mezi postavami, druhá část se týká Donny a nějaké neznámé maturitní otázky, na kterou máme evidentně přijít.
Krom úvodní stránky se scénářem máme k dispozici čtyři čtverce, které reprezentují jednotlivé postavy. Čtverce jsou spojené patentkami tak, jak jsou popsány vztahy v první epizodě. Dodatek o tom, že jsou spolu tyto dvojice nerozlučně spjaty chápeme tak, že patentky nemáme nikdy rozpojovat. Čtverce lze ovšem okolo patentek “natáčet”. Jak? Podle vztahů popsaných v první polovině scénáře. Dotýkají-li se dva čtverce hranou, znamená to, že spolu dvojice chodí. Dotýká-li se čtverec rohem hrany, která je dotekovou hranou jiných dvou čtverců, znamená to, že ví, že spolu ti dva chodí. Tomu odpovídají i symboly na hranách a v rozích čtverců. Každá epizoda vyjma první definuje jen jedno natočení (stačí pootočit čtverce jen okolo jedné patentky).
Na čtvercích jsou barevně napsány konce jednotlivých epizod. Každá epizoda je zde jednou a je na konkrétní straně konkrétního čtverce. Daná postava na konci každé epizody přečte písmena dané barvy orientovaná jeho směrem a z nich získá maturitní otázku. Např. Brenda na konci první epizody přečte červená písmena “ostrovní státy EU”. Dle návodu je třeba také zhlédnout celý právě natočený “díl” (díl složený ze čtverců, nikoliv epizodu

). Ten má vždy tvar jedné z kostek hry Tetris, které se značí verzálkami I, O, T, S, Z, J a L.
Máme maturitní otázku, písmeno (verzálku) a zbývá určit název epizody. Verzálka je prvním písmenem hledaného názvu epizody. Jediný ostrovní stát EU začínající na písmeno I je Irsko. Nakonec využijeme čísla v kolonce názvu epizody a z daného slova čteme příslušné písmeno. V případě první epizody čtvrté písmeno, tedy K. Postupně čteme KOD OKLIKA.