Menu

Kachní tah 2016

Vítejte na stránkách letního šifrovacího tahu Kachna, jenž se uskutečnil o víkendu 5. – 7. 8. 2016 ve Sněžném na Vysočině.

Aktuálně

8. 8. 2016

Kachny odtáhly. Z Vanůvku na Sněžné, kolem Milovského rybníka a Dráteníčků, přes dvanáctero stanovišť dál na jih. Výsledky a šifry naleznete nahrané na stránkách. Děkujeme za účast a především za krásné šifry a povedenou hru, kterou jste si všichni společně vzájemně vytvořili. Fotek letos máme poskrovnu, kdybyste někdo nějaké měli, neváhejte se podělit!

8. 8. 2016

Gratulujeme nejúspěšnějším Přizdisráčským kachnám, druhým Žlutým kachnám šafránu a bronzovým Nejnekvazikachnovatějším! Ve vedlejší kategorii o nejhezčí šifru se blýskli Ani si nekachnáme, taktéž smekáme klobouček.

3. 8. 2016

POZOR!! DŮLEŽITÉ! I organizátorům se občas stane nečekaná bomba a my dnes zjistili, že máme zamluvené jiné středisko, než jsme si mysleli (ano, překvapení na všech stranách). KACHNA 2016 se tedy bude konat ve SNĚŽNÉM v srdci Žďárských vrchů, v rekreačním středisku Adamos. Všem se velmi omlouváme, snad jsme Vám nenarušili plány. Vše ostatní platí:)

27. 7. 2016

Po víkendu očekávejte mail s posledními informacemi. Nic zásadního se oproti minulým ročníkům nemění, akorát máme jemně luxusnější ubytování (ano, kvůli tomu vyšší cena) a zázemí. V lesích kolem Blatin je krásně, rybníky lákají ke koupání a ještě možná budou poslední borůvky.

25. 7. 2016

Otestovali jsme Vaše šifry a napsali vám k nim několik poznámek dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. Samozřejmě si je můžete i nemusíte vzít k srdci:-) Každopádně přejeme, ať se podaří šifry vypilovat tak, že budou elegantní, luštitelné a budou se ostatním týmům co nejvíce líbit. Těšíme se!

18. 1. 2016

Přepeření webu pro nový ročník.

Co to je?

Kachna je pohodový červencový šifrovací víkend, po večerech obohacený o společenské mechece. Své soupeře tedy neuvidíte pouze na startu a v cíli!

Kachnu organizuje tým Bazinga pod hlavičkou Instruktorů Brno. Více v sekci Informace.