Menu

Kachna 2017

Letní šifrovací tah se v roce 2017 uskuteční 21.–23. 7. ve Starém Městě pod Landštejnem.

Aktuálně

17.8.

Vzpomínáte na Kachnu? Nyní si navíc můžete osvěžit paměť  letošními šiframi i s řešením (to je k nyní k dispozici i k posledním třem ročníkům Kachny, s určitým šumem při finálním dobrušování šifer).

31.7.

Po návratu z našich dovolených zveřejníme příští týden šifry, snad i s řešením. Snad nám prominete, že i organizátoři vyrazili po Kachně za letním odpočinkem. Zatím tu ale jsou FOTKY!

28.7.

Opravili jsme tabulku s výsledky. Gratulujeme týmům Ústřední ROFlakes, Vepři ve při a Nula invence za umístění na prvních třech místech, dále Žlutým květům šafránu za vytvoření nejhezčí šifry a všem ostatním týmům, bez kterých by Kachna nemohla být. Kach!

21.7.

Těšíme se na všechny dnes v cyklocampu u Starého Města pod Landštejnem (oproti loňsku změny na poslední chvíli nebudou). Hra bude probíhat zase v jiném lese než minule, abychom se neopakovali. Můžete se zase těšit na pár borůvek, skalky a sluje. Tak večer!

2.7.

Otevřeli jsme upload šifer, jehož deadline je 10.7. (změna o den dřív oproti původně uvedenému termínu).

24.5.

Zveřejněny informace k placení. Cenu za osobovíkend jsme nakonec stanovili na 750,-, číslo účtu a VS naleznete na po přihlášení na stránce týmu. Prosíme o zaplacení za celý tým najednou (minimálně za 3 osoby). Po 24.6. nabídneme místa nezaplativších týmům pod čarou. Děkujeme a těšíme se na kachěnou.

24.4.

Spustili jsme přihlašování.

10. 4.

Přehodili jsme stránky na nový ročník. Registraci otevřeme v pondělí 24.4. ve 20:00.