Menu

Kachna 2020

Bude! Potřebné info najdete na Novém webu

Kachna 2019

Aktuálně

5.8.

Po týdnu od kachního tahu se nám už vyvinuly a ustálily fotky a vylíhnul dotazník. Moc bychom vás chtěli poprosit o jeho vyplnění - rádi bychom věděli, co vám na Kachně dělá radost a čeho se spíš vyvarovat.

Taky máme ještě nějaké ztráty a nálezy - skládací stoličku, dvě obědové krabičky a fialový vzorovaný deštník.

Užívejte druhé půlky léta a na viděnou za rok!

29.7.

Kachna po osmé odletěla. Tentokrát se s nástrahami ostatních týmů a těžkostmi při tvorbě vlastní šifry nejlépe vypořádal tým TBD. Zveřejněny jsou podrobné výsledky i letošní šifry.

Do konce týdne ještě dodáme fotky a dotazníček, kterým bychom rádi zjistili váš názor na ideální podobu Kachny.

Děkujeme moc, že jste opět přijeli a svými šiframi přispěli k pohodovému šifrovacímu víkendu. Všechna vaše slova chvály a díků nám udělala radost a dodala něco motivace udělat Kachnu i příští rok.

23.6.

Čekáme na poslední opozdilce, až nahrají šifry. Informace k testování tak pošleme během zítřka. Týmy, které šifru nedodají, si její testování budou muset zajistit sami.

25.5.

Kapacita hry se právě naplnila. Další týmy tak budou považovány za náhradníky pro případ, že by někdo z dříve přihlášených nemohl přijet. Děkujeme za zájem, po předchozích letech jsme to „opravdu nečekali“.

13.5.

Spustili jsme registraci a napjatě čekáme, kdo se přihlásí. Před registrací doporučujeme projít pravidla, ať víte, jaké novinky vás letos čekají.

12.4.

Aktualizovali jsme informace pro letošní ročník. Registraci spustíme druhý týden v květnu. Těšíme se na vás na novém místě!

11.4.

Oprášení webu pro nový ročník.