Menu

Informace

Informace o kachním tahu:

Podrobnosti budou upřesněny.

Datum: 27. až 29. července 2012
Místo: rekreační středisko Nesměř
Spaní: ve vlastních spacácích v chatkách/ve zděné budově
Jídlo: Je zajištěna sobotní snídaně a večeře a nedělní snídaně + občerstvení na večer.
Cena: 555 Kč / osoba, v ceně jsou dva noclehy, startovné a občerstvení (nedělní snídaňový piknik, něco na opečení v sobotu atd.)
Kontakt: „@“.join(reversed(„sifruje.cz@lucka“.split(„@“)))

Proč?

Všechny šifrovací hry probíhají způsobem přijedeš – hraješ – odjedeš, zlomek z nich zve ještě na následnou afterparty. Přesto se hráči většinou tak nějak od vidění znají. Kachna nabízí báječnou možnost strávit letní víkend s ostatními šifrátory a ještě si přitom pěkně zaluštit.

Musíme mít něco speciálního?

Je potřeba sestavit tým a přihlásit se. Po každém týmu budeme chtít vytvořit s přestihem jednu pěknou šifru – více v sekci Pravidla. S sebou pak budete potřebovat pouze luštící pomůcky, spacák, popř. hudební nástroje a společenské hry.

Jak to bude probíhat?

Ve zkratce – týmy přijedou do centra hry již v pátek večer. Následuje krátké testování vašich šifer (více v pravidlech) a oheň či společenské hry. V sobotu je na pořadu dne samotná Kachna ukončená vyhlášením kolem osmé hodiny večerní, jež vyústí ve společenský galavečírek u ohně. Ráno v neděli nás čeká už pouze snídaňový piknik a odjezd podle vlastního gusta. Podrobnosti v sekci Program.

Kolik to stojí a co je v ceně?

Počítejte s cenou vyšší než u tradičních šifrovaček, protože Kachní tah trvá celý víkend! Po zajištění místa k ubytování bude cena upřesněna.

Jak bude samotná hra dlouhá?

Časově 11 hodin, kilometrově 8-12 km. V pěkném lesnatém prostředí.