Menu

Informace

Informace o kachním tahu

Podrobnosti budou upřesněny.

Datum: 12. až 14. července 2013
Místo: Lipnice nad Sázavou
Spaní: v budově ubytovny místního kamenosochařského učiliště kus za vesnicí u lesa
Jídlo: Je zajištěna sobotní snídaně, večeře a drobné občerstvení na večer (něco na opečení), dále pak nedělní snídaňový piknik.
Cena: 567 Kč/osoba, v ceně jsou dva noclehy, startovné a jídlo ve výše uvedeném rozsahu
Kontakt: „@“.join(reversed(„sifruje.cz@kachna“.split(„@“)))

Proč?

Všechny šifrovací hry probíhají způsobem přijedeš – hraješ – odjedeš, zlomek z nich zve ještě na následnou afterparty. Přesto se hráči většinou tak nějak od vidění znají. Kachna nabízí báječnou možnost strávit letní víkend s ostatními šifrátory a ještě si přitom pěkně zaluštit.

Musíme mít něco speciálního?

Je potřeba sestavit tým a přihlásit se, hra je navržena pro právě 24 týmů. Po každém týmu budeme chtít vytvořit s předstihem jednu pěknou šifru – více v sekci Pravidla. S sebou pak budete potřebovat pouze luštící pomůcky, spacák, popř. hudební nástroje a společenské hry.

Jak to bude probíhat?

Ve zkratce – týmy přijedou do centra hry již v pátek večer. Následuje krátké testování Vašich šifer (více v Pravidlech) a oheň či společenské hry. V sobotu je na pořadu dne samotná Kachna ukončená vyhlášením kolem osmé hodiny večerní, jež vyústí ve společenský galavečírek u ohně. Ráno v neděli nás čeká už pouze snídaňový piknik, volná zábava a odjezd podle vlastního gusta. Podrobnosti v sekci Program.

Kolik to stojí a co je v ceně?

Počítejte s cenou vyšší než u tradičních šifrovaček (567 Kč na člověka), protože Kachní tah trvá celý víkend a je zajištěno ubytování na postelích. (Vemte si však s sebou spacák(!) Na objektu nebude povlečení.)

Jak bude samotná hra dlouhá?

Časově 10 hodin, kilometrově 8–12 km. V pěkném prostředí lipnického lesa s mnoha skalkami, kameny a zatopenými lomy.