Menu

Informace

Informace o kachním tahu

Datum: 18. až 20. července 2014 (6. července deadline na šifry)
Místo: Staré Město pod Landštejnem
Spaní: ve čtyřmístných chatkách (1 pro tým) v areálu cyklokempu pod Landštejnem
Jídlo: Je zajištěna sobotní snídaně, večeře a drobné občerstvení na večer (něco na opečení), dále pak nedělní snídaňový piknik.
Cena: 567 Kč/osoba, v ceně jsou dva noclehy, jídlo ve výše uvedeném rozsahu a materiál k šifrovačce (papíry, tonery, mapy atd.)
Kontakt: „@“.join(reversed(„sifruje.cz@kachna“.split(„@“)))

Proč?

Všechny šifrovací hry probíhají způsobem přijedeš – hraješ – odjedeš, zlomek z nich zve ještě na následnou afterparty. Přesto se hráči většinou tak nějak od vidění znají. Kachna nabízí báječnou možnost strávit letní víkend s ostatními šifrátory a ještě si přitom pěkně zaluštit.

Musíme mít něco speciálního?

Je potřeba sestavit tým a přihlásit se, hra je navržena pro právě 24 týmů. Po každém týmu budeme chtít vytvořit s předstihem jednu pěknou šifru – více v sekci Pravidla. S sebou pak budete potřebovat pouze luštící pomůcky, spacák, popř. hudební nástroje a společenské hry.

Jak to bude probíhat?

Ve zkratce – týmy přijedou do centra hry již v pátek večer. Následuje krátké testování vašich šifer (více v Pravidlech) a oheň či společenské hry. V sobotu je na pořadu dne samotná Kachna ukončená vyhlášením kolem osmé hodiny večerní, jež vyústí ve společenský galavečírek u ohně. Ráno v neděli nás čeká už pouze snídaňový piknik, volná zábava a odjezd podle vlastního gusta. Podrobnosti v sekci Program.

Kolik to stojí a co je v ceně?

Počítejte s cenou vyšší než u tradičních šifrovaček (567 Kč na člověka), protože Kachní tah trvá celý víkend. V ceně je ubytování na dvě noci, sobotní a nedělní snídaně, sobotní večeře (řízek a brambory, příp. vegetariánské špagety), papíry a tonery pro tisk, OB mapa, ceny pro vítěze, dobroty k ohni.

Jak se tam dostat?

Doporučujeme domluvit si auto na tým - vychází to celkově nejvýhodněji. Cesta z Prahy i Brna zabere něco přes 2 hodiny. Místo Kachny se nachází tady. Alternativně lze použít autobusové spoje do Starého Města a dojít / dostopovat / zavolat nám pro auto.

Jak bude samotná hra dlouhá?

Časově 10 hodin, kilometrově 8–12 km. V pěkném prostředí lesa České Kanady s mnoha skalkami a kameny.